TRANSFERCİ SAİT FARKI
Şirketimiz 2016 yılında Ulaşım Turizm Transfer Hizmetleri ismi ile www.ankarahavalimanitransferleri.com internet sitesi ile keçiören’de 1 araç ile Sait beyin kaptanlığında hizmete başlamıştır. İlk zamanlar sadece havalimanı transfer hizmetleri yapmaktadır. Sonra A.Ş.T.İ. ve TCDD Gar (Yüksek Hızlı Tren) yolcularınada ANKARA’da hizmet vermeye devam ettik. Bu marka ile tam 1 yıl hizmet verdikten sonra İsmimizin bir kaliteye sahip olduğunu ve artık müşterilerimiz arasında markalaştığını hissettiğimizde şirketimizin de araç ve kaptan sayısı olarak kendi sınırlarını çoktan aştığını fark ettik. ANKARA halkına en iyi hizmeti vermek adına 2017 yılında yeni markamız olan Transferci Sait ile kurumsal bir şirket olarak hizmet vermeye devam ettik. Hak bizlere ömür verdiği süre içinde de siz değerli vatandaşlarımıza geniş araç filomuz ve alanında uzman şoför kadromuz ile her an hizmet vermeye devam edeceğimiz sözümüzün teminatıdır.

2016 yıl sonunda ekip ve ekipmanlarımız biraz daha güçlendi ve 2017 yılı başı itibariyle yeni Markamız olan Transferci Sait ismi ile şehir içi transfer hizmetlerimiz dahada güçlenmiştir. Şirketimizin vizyonu ve misyonu, hem en kısa zamanda, hem konfor hemde güven içinde yolcularımızı ulaşacağı yere götürmektir. Ankaramıza gelen misafirlerinizi sizin adınıza karşılayıp uçak konforunda sizin bize vereceğiniz adrese ulaştırmaktır. Üstün hizmet kalitesini, güçlü ve güvenilir teknoloji altyapısıyla birleştiren şirketimiz, transfercisait.com web portaIı ile tüm ANKARA’dan online olarak ulaşılabilir bir servis ağı kurmuştur.

Transferci Sait size özel ;

Misyonumuz
Transferci Sait, hizmet verdiği değerli müşterilerinin “Kalite ve Güvenlik” taleplerini konfor ile maksimum düzeyde karşılayacak hizmetler sunarak “Kusursuz Hizmet” prensibine ulaşmayı misyon edinmiştir.

Transferci Sait Farkı ile…KAMPANYALARIMIZDAN HABERDAR OLUN !

Siz değerli müşterilerimizi yeniliklerden ve kampanyalarımızdan haberdar edebilmek için mail adresinizi yazmanız yeterlidir.İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Esenboğa / ANKARA

Tel: +90 544 715 7772

E-Posta: info@transfercisait.com


Sosyal Ağlar


logo


2017 Transferci Sait Bir Ulaşım Turizm Hizmetleri Markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.