TRANSFERCİ SAİT FARKIHavaalanından veya havaalanına, dilediğiniz destinasyonu seçin konforlu ve güvenli yolculuğun tadını çıkarın. Sedan, minibüs, midibüs, otobüs veya VIP araç seçenekleriyle tercihinizi siz belirlersiniz.

Havalimanı transferlerimizin yanı sıra şehirler arası ulaşım tercihleriniz arasında bulunan yüksek hızlı tren ve otobüs terminalinde de siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz

Her an ihtiyaçlarınıza karşılık verebilmek adına iş toplantılarınızda aile ziyaretlerinizde her dakika her an veya sizin istediğiniz her saatte şehir içinde araçlarımız istediğiniz an yanınızda.

Sizi özel şoförümüz  aracımızla dilediğiniz yerden karşılayalım. Trafiği, zaman kaybını, otopark aramayı yani ulaşımla ilgili hiçbir şeyi düşünmeden siz, iş yada özel programlarınıza konsantre olun veya sizin kendi aracınızla bizim alanında uzman şoför kadromuzdan şoför tahsisi yapalım. Dilediğiniz tüm zamanlarda yanınızda bulunsun.

Organizasyon, gezi, eğitim, açılış, kutlama, kültür, sanat, eğlence, şirket ve benzeri tüm etkinlik transfer ihtiyacınızı belirtin, size özel bir programı anında belirleyelim. Ekonomik-Güvenli-Konforlu transferin keyfini sürün.

Havaalanından veya havaalanına, dilediğiniz destinasyonu seçin konforlu ve güvenli yolculuğun tadını çıkarın. Sedan, minibüs, midibüs, otobüs veya VIP araç seçenekleriyle tercihinizi siz belirlersiniz.

Dilediğiniz destinasyonu seçin konforlu ve güvenli yolculuğun tadını çıkarın. VIP araç seçenekleriyle prestij, konfor ve güveni yaşayın.KAMPANYALARIMIZDAN HABERDAR OLUN !

Siz değerli müşterilerimizi yeniliklerden ve kampanyalarımızdan haberdar edebilmek için mail adresinizi yazmanız yeterlidir.İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Esenboğa / ANKARA

Tel: +90 544 715 7772

E-Posta: info@transfercisait.com


Sosyal Ağlar


logo


2017 Transferci Sait Bir Ulaşım Turizm Hizmetleri Markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.